Gražinimo sąlygos

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR teisės aktų nuostatomis.

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją el.paštu.: info@magniodruska.lt

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos
  4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių ir (arba) negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų, jei Pirkėjas nesilaikė Taisyklių prekių grąžinimo tvarkos.

Prekės keičiamos ar grąžinamos prekes pristatant į Panevėžio miesto bet kurį paštomatą arba Pardavėjo prekių atsiėmimo punkte, esančiame adresu Aukštaičių g. 5, Panevėžys, darbo dienomis nuo 11.00 iki 17.00 valandos. Pareiga pristatyti grąžinamą ar keičiamą prekę į šiame Taisyklių punkte nurodytą vietą, o taip pat visos su tuo susijusios išlaidos tenka Pirkėjui, išskyrus, kai grąžinamos ar keičiamos netinkamos kokybės prekės.

Už grąžintas prekes sumokėti pinigai išmokami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos.